De specialist in Fiets-, Loop- en Outdooruitrusting
Semi Rigid MTB Raymon Nayta Comp Shimano 9V 29'' Beige

Ze zijn er dol op!

★★★★★
★★★★★
1 Opinie
Raymon
★★★★★
★★★★★

Semi Rigid MTB Raymon Nayta Comp Shimano 9V 29'' Beige Raymon

€ 629,99

Richtprijs € 699,00

€ 629,99

Richtprijs € 699,00

Grootte frame / lengte bestuurder

Maattabel

Maak je keuze

M / 165-173 cm

Laatste op voorraad!

€ 629,99

L / 173-181 cm

Nog maar 2 op voorraad!

€ 629,99

Semi Rigid MTB Raymon Nayta Comp Shimano 9V 29'' Beige

Semi Rigid MTB Raymon Nayta Comp Shimano 9V 29'' Beige

€ 629,99

Verkocht door Alltricks

Laatste op voorraad!

Semi Rigid MTB Raymon Nayta Comp Shimano 9V 29'' Beige

Semi Rigid MTB Raymon Nayta Comp Shimano 9V 29'' Beige

€ 629,99

Verkocht door Alltricks

Nog maar 2 op voorraad!

Omschrijving

Welke maat moet ik kiezen?


Dat is een vraag die vaak teurgkomt! Een fiets die goed bij je past, geeft je comfort, prestaties en plezier!

Hoe kies je de juiste maat?

Om de juiste fietsmaat te kiezen, raden wij je aan om de maattabel van het specifieke product te bekijken. Wij hebben een lijst opgesteld van framematen volgens de normen van elk merk, met vermelding van de grootte van de fietser voor elke framemaat.

Elke match is gebaseerd op de geometrie van de fiets, die binnen hetzelfde merk kan verschillen.

Ik zit tussen twee maten, wat moet ik doen?

In dat geval:

  • Kies de kleinere framemaat als je van plan bent je fiets te gebruiken voor sportief, prestatiegericht gebruik.
  • Kies een grotere framemaat als je je wilt concentreren op comfort en vrijetijdsgebruik.

Hebben wij jouw maat niet op voorraad?
Aarzel niet om ons te contacteren en wij doen er alles aan om jouw maat zo snel mogelijk te bestellen.

De geur van sparren en een mix van stenen: het bospad opent zich voor je. Je Nayta rolt gemakkelijk over het grind en je nieuwsgierigheid groeit met elke bocht. Met elke pedaalslag ga je dieper de wildernis in, verken je nieuwe paden en ontdek je wat er buiten de gebaande paden verborgen ligt.
De Nayta is licht, wendbaar en perfect voor je eerste off-road ervaring.


Voordelen van het product :

  • 6061 aluminium frame.
  • SR Suntour vork met 100mm veerweg.
  • Shimano Cues 1x9 versnellingsbak.
  • Shimano MT200 remmen, 180/160mm.
  • 29" wielen behalve maat S die 27,5" wielen heeft die geschikter zijn.


Details :

Frame29", gelegeerd 6061
VorkSR Suntour XCT30 HLO, spiraal, 100 mm veerweg
DerailleurhendelShimano Cues SL-U4000, Rapidfire Plus, 1x9 versnellingen
AchterderailleurShimano Cues RD-U4000, Shadow, 9 versnellingen
CassetteShimano CS-LG300, 11-46 tanden
KettingShimano CN-LG500
CrankstelShimano FC-UT400, 32 tanden
RemmenShimano BR-MT200, 2-zuiger, hydr. schijfrem, Shimano SM-RT10 CL schijf, 180/160 mm
WielenRaymon X21, Shimano QC300 naven, QR 9x100/9x135 mm, HG freewheel
BandenMaxxis Ikon, 29x2.20''
StuurRaymon Riser 31.8mm, Sweep: 9°, Rise: 20mm
StuurpenRaymon 31,8, Ahead
ZadelRaymon 145 HM Fit
ZadelpenRaymon, 27,2 mm
Maximaal gewichtDeze fiets heeft een maximaal totaalgewicht (inclusief het gewicht van de fiets, de berijder en de bagage) van 120 kg.
Totaal gewichtM - 14.10 kg
Kleurensalviagroen/zwart

Geometrie :

FramemaatMLXL
Zitbuis (mm)420450500
Bovenbuis (mm)600620640
Balhoofdbuis (mm)110120140
Lengte onderstel (mm)455455455
Stuurhoek (°)67.567.567.5
Zitbuis hoek (°)73.573.573.5
Wielbasis (mm)115011711193
Stapel (mm)624633652
Bereik (mm)415432447
Geometrieschema fiets

MEER INFORMATIE

Bekijk onze beste MTB.

Klanten

Vraag & Antwoord

Alltricks

ALLTRICKS NEWSLETTER

Schrijf je in om de Alltricks Newsletter te ontvangen, met speciale aanbiedingen en kortingen!

Onze partners

(1) Enkel geldig op producten verkocht en verzonden door Alltricks. (2) GMT+1 tijdzone, alleen Creditcard en PayPal bestellingen. Tot 18u met Chronopost en tot 15u met andere leveringsmethoden. Met uitzondering van feestdagen en weekends. (3) Ongelimiteerde, gratis leveringen het hele jaar lang! Enkel geldig in Nederland en België, indien je een Premium account hebt.

BEVESTIGING VAN HET STOPZETTEN VAN HET VERZAMELEN VAN INFORMATIE

Weet je zeker dat je bezwaar wilt maken tegen het verzamelen van je gegevens en wilt vragen om verder te browsen?