De specialist in Fiets-, Loop- en Outdooruitrusting
Scott Ransom 900 RC Sram 12V 29'' volledig geveerde mountainbike Geel
Scott Ransom 900 RC Sram 12V 29'' volledig geveerde mountainbike Geel
Scott Ransom 900 RC Sram 12V 29'' volledig geveerde mountainbike Geel
Scott Ransom 900 RC Sram 12V 29'' volledig geveerde mountainbike Geel

Scott Ransom 900 RC Sram 12V 29'' volledig geveerde mountainbike Geel Scott

€ 7.499,99

Richtprijs € 9.999,00

€ 7.499,99

Richtprijs € 9.999,00

€ 7.499,99

Richtprijs € 9.999,00

€ 7.499,99

Richtprijs € 9.999,00

Grootte frame / lengte bestuurder

Maattabel

S / 162-172 cm

S / 162-172 cm

Laatste op voorraad!

€ 7.499,99

M / 169-180 cm

Niet op voorraad

L / 179-189 cm

Niet op voorraad

XL / 184-196 cm

Niet op voorraad

Scott Ransom 900 RC Sram 12V 29'' volledig geveerde mountainbike Geel

Scott Ransom 900 RC Sram 12V 29'' volledig geveerde mountainbike Geel

€ 7.499,99

Verkocht door Alltricks

Laatste op voorraad!

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie

Omschrijving

Welke maat moet ik kiezen?


Dat is een vraag die vaak teurgkomt! Een fiets die goed bij je past, geeft je comfort, prestaties en plezier!

Hoe kies je de juiste maat?

Om de juiste fietsmaat te kiezen, raden wij je aan om de maattabel van het specifieke product te bekijken. Wij hebben een lijst opgesteld van framematen volgens de normen van elk merk, met vermelding van de grootte van de fietser voor elke framemaat.

Elke match is gebaseerd op de geometrie van de fiets, die binnen hetzelfde merk kan verschillen.

Ik zit tussen twee maten, wat moet ik doen?

In dat geval:

  • Kies de kleinere framemaat als je van plan bent je fiets te gebruiken voor sportief, prestatiegericht gebruik.
  • Kies een grotere framemaat als je je wilt concentreren op comfort en vrijetijdsgebruik.

Hebben wij jouw maat niet op voorraad?
Aarzel niet om ons te contacteren en wij doen er alles aan om jouw maat zo snel mogelijk te bestellen.

Ontdek de Scott Ransom. De nieuwste versie van de Ransom is compromisloos ontworpen voor optimale downhill-prestaties en een vertrouwenwekkend rijgedrag onder alle omstandigheden. Zijn vooruitstrevende geometrie in combinatie met de supernatuurlijke kinematica van de vering maken het een fiets die overal klaar voor is. Houd je niet in! Rijd op de Ransom.


Voordelen van het product :

  • HMX carbon frame
  • Fox Factory vering.
  • Sram X0 T-Type AXS transmissie, 1x12 versnellingen.
  • Sram Code Ultimate Stealth 4-zuigerremmen, 200/200 mm.


Details :

FrameCarbon: Ransom Carbon HMX, geïntegreerde veringstechnologie, 6 Link Kinematics / verstelbare balhoofdhoek Syncros Kabelintegratiesysteem BB92 / UDH Interface / 12x148mm met 55mm kettinglijn / MX Ready
VorkenFox 38 Float Factory Grip 2 Air / Kashima, HSC - LSC - HSR- LSR instelbaar / Kabolt as 15 x 110 mm, 44 mm veerweg / Tapered pivot, 170 mm veerweg
SchokdemperFox Float X NUDE Factory EVOL Piggy Back Trunnion Kashima / SCOTT custom w. travel / geo adj. 3 standen: Climb-Ramp Control-Descend Custom groot luchtvolume / Comp & Reb. Veerweg 170-130-klim / T205X65mm / gelagerde hardware
Derailleur versnellingSram AXS Rocker, 1x12 speed
AchterderailleurSram X0 T-TypeAXS, 12 speed
CassetteSram XS-1295, 10-52 tanden
KettingSram X0 T-type
CrankstelSram X0 T-Type DUB / kettinglijn 55mm / 32 dts kettingblad
TrapasSram DUB PressFit 92 MTB Breed / schaal 41x92mm
RemmenSram Code ultimate Stealth 4 zuiger hdro schijfrem, HS2 schijven 200/200 mm
WielenRace Face Turbine R 30, 28H / 30mm, 15x110/12x148 mm, XD freewheel
BandenMaxxis Assegai, 2,5", 60TPI Opvouwbaar EXO, TR, 3C Maxx Gripp / Maxxis Dissector, 2,4", 120TPI Opvouwbaar, DD, TR, 3C Maxx Terra
Stuur / StuurpenCombo Syncros Hixon iC Carbon, 8° backsweep, 780 mm / 40 mm
HandvattenSyncros Endurance lock-on
ZadelSyncros Tofino 1.5, Titanium rails
ZadelpenSyncros Duncan Dropper Post 1.5S, 31.6mm
Gewicht15.20 kg
Maximaal gewicht128 kg: maximaal systeemgewicht inclusief fiets, berijder en uitrusting

Geometrieën :

FramemaatSMLXL
Zitbuis (mm)380410440470
Bovenbuis (mm)570599624649
Balhoofdbuis (mm)95100115125
Lengte onderstel (mm)440440440440
Stuurhoek (°)63.863.863.863.8
Zitbuis hoek (°)7777.277.477.6
Wielbasis (mm)1206123912701300
Stapel (mm)615619633642
Bereik (mm)428458483508
Zwengel (mm)165170170170
Verplaatsing zadelpen (mm)140180210210
Geometrieschema fiets

MEER INFORMATIE

Bekijk onze beste MTB.

Beikijk alle Scott MTB .

Klanten

Vraag & Antwoord

Alltricks

ALLTRICKS NEWSLETTER

Schrijf je in om de Alltricks Newsletter te ontvangen, met speciale aanbiedingen en kortingen!

Onze partners

(1) Enkel geldig op producten verkocht en verzonden door Alltricks. (2) GMT+1 tijdzone, alleen Creditcard en PayPal bestellingen. Tot 18u met Chronopost en tot 15u met andere leveringsmethoden. Met uitzondering van feestdagen en weekends. (3) Ongelimiteerde, gratis leveringen het hele jaar lang! Enkel geldig in Nederland en België, indien je een Premium account hebt.

BEVESTIGING VAN HET STOPZETTEN VAN HET VERZAMELEN VAN INFORMATIE

Weet je zeker dat je bezwaar wilt maken tegen het verzamelen van je gegevens en wilt vragen om verder te browsen?