De specialist in Fiets-, Loop- en Outdooruitrusting
Nieuw
Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026
Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026
Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026
Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026
Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026
Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026
Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026
Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026
Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026

Ze zijn er dol op!

★★★★★
★★★★★
3 Opinie
Scott
★★★★★
★★★★★

Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026 Scott

€ 3.699,99

Richtprijs € 4.599,00

€ 3.699,99

Richtprijs € 4.599,00

€ 3.699,99

Richtprijs € 4.599,00

€ 3.699,99

Richtprijs € 4.599,00

Grootte frame / lengte bestuurder

Maattabel

S / 161-171 cm

S / 161-171 cm

Laatste op voorraad!

€ 3.699,99

M / 169-180 cm

Niet op voorraad

L / 179-189 cm

Niet op voorraad

XL / 185-198 cm

Niet op voorraad

Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026

Scott Spark RC Team Sram 12V 29'' full-suspension mountainbike, zwart/blauw, 2026

€ 3.699,99

Verkocht door Alltricks

Laatste op voorraad!

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie

Omschrijving

Welke maat moet ik kiezen?


Dat is een vraag die vaak teurgkomt! Een fiets die goed bij je past, geeft je comfort, prestaties en plezier!

Hoe kies je de juiste maat?

Om de juiste fietsmaat te kiezen, raden wij je aan om de maattabel van het specifieke product te bekijken. Wij hebben een lijst opgesteld van framematen volgens de normen van elk merk, met vermelding van de grootte van de fietser voor elke framemaat.

Elke match is gebaseerd op de geometrie van de fiets, die binnen hetzelfde merk kan verschillen.

Ik zit tussen twee maten, wat moet ik doen?

In dat geval:

  • Kies de kleinere framemaat als je van plan bent je fiets te gebruiken voor sportief, prestatiegericht gebruik.
  • Kies een grotere framemaat als je je wilt concentreren op comfort en vrijetijdsgebruik.

Hebben wij jouw maat niet op voorraad?
Aarzel niet om ons te contacteren en wij doen er alles aan om jouw maat zo snel mogelijk te bestellen.

De Scott Spark RC Team biedt de perfecte combinatie van geavanceerde carbontechnologie, een ongekend niveau van integratie en precies de juiste dosis geheime ingrediënten. We wilden dit platform sneller dan ooit maken, zowel bergop als bergaf. Door de veerweg te vergroten, de geometrie te perfectioneren en het advies van 's werelds beste atleten toe te passen, hebben we de ultieme crosscountryfiets gecreëerd. Als je van snelheid houdt, zul je deze fiets geweldig vinden.
Opmerking: de specificaties van de fiets kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd.


Productvoordelen:

  • HMF-carbonframe met geïntegreerde veringtechnologie.
  • RockShox-vering (SID 3P-voorvork en NUDE 5 RL3-achterdemper).
  • SRAM S1000 Eagle AXS 12-speed aandrijving, draadloze elektronische schakeling.
  • SRAM DB6 schijfremmen met 4 zuigers, 180/160 mm.


Details:

FrameSpark RC Carbon HMF, geïntegreerde veringstechnologie, Flex Pivot, verstelbare balhoofdhoek, Syncros-kabelintegratiesysteem, BB92 / UDH-interface / 12 x 148 mm met een kettinglijn van 55 mm
VoorvorkRockShox SID 3P Air, Rush RL 3-modus schokdemper, Maxle Stealth 15 x 110 mm, 44 mm offset, conische pivot, vergrendelingssysteem, rebound-instelling, 120 mm veerweg
AchterdemperRockShox NUDE 5 RL3 Trunnion, SCOTT-speciaalontwerp met instelbare veerweg en geometrie, 3 modi: Lockout-Traction Control-Descend, Debon Air, rebound-instelling, veerweg 120-80-Lockout, T165 x 45 mm + SCOTT TwinLoc-technologie (afstandsbediening voor vering en zadelpen, 3 veringmodi)
DerailleurhendelSRAM AXS Pod Controller
AchterderailleurAandrijving SRAM S1000 Eagle AXS 12 versnellingen, draadloos elektronisch schakelsysteem
CassetteSRAM Eagle XS 1270 V2-aandrijving, 10-52 tanden
KettingSRAM CN Eagle 70-tand
CrankstelSRAM Eagle 70-aandrijving, DUB, kettinglijn 55 mm, 34 tanden
KettinggeleiderExclusief SCOTT-model
TrapasSRAM DUB PF 92 MTB Large, 41 x 92 mm
RemmenSRAM DB6 schijfremmen, 4 zuigers, SRAM Centerline CL-schijven 180 mm/voor en 160 mm/achter
WielenSyncros Silverton 2.5-30 CL, Voor: 15 x 110 mm, Achter: 12 x 148 mm, Tubeless-compatibele velg 30 mm 28 spaken, Syncros-as met verwijderbare hendel met 6 mm inbussleutel en T30- en T25-gereedschap
BandenVoor: Maxxis Rekon Race / 29x2,4” / 120TPI, tubeless-compatibel, EXO
Achter: Maxxis Rekon Race / 29x2,4” / 120TPI, tubeless-compatibel, EXO
BalhoofdSyncros - Acros-hoekverstelling en kabelgeleidingssysteem, stuurhoekverstelling van plus of min 0,6°, ZS56/28,6 – ZS56/40 MTB
StuurSyncros Fraser 2.0 XC aluminium 6061 D.B., plat stuur / 8° / 740 mm
HandvattenSyncros Performance XC lock-on
StuurpenSyncros XC 2.0, Syncros-kabelintegratiesysteem, Rise van -12° / Aluminium 6061 / 31,8 mm / 1 1/8”
ZadelSyncros Belcarra V2.0 open zadel, CrMo-rails
ZadelpenSyncros Duncan 1.5XC zadelpen, 31,6 mm, alle maten 100 mm
Extra'sSRAM AXS Powerpack
Gewicht12,5 kg (tubeless-configuratie) / 27,56 lbs (tubeless-configuratie)
Maximaal gewicht130 kg: Het totale gewicht omvat de fiets, de fietser, de uitrusting en extra bagage.
KleurenZwart Carbon

Geometrie:

FramemaatSMLXL
Zadelbuis (mm)415,0440,0490,0540,0
Bovenbuis (mm)562,0590,0614,0642,0
Stuurbuis (mm)90,090,0105,0115,0
Lengte basis (mm)437,5437,5437,5437,5
Stuurhoek (°)67,267,267,267,2
Zadelbuishoek (°)75,976,176,676,9
Wielbasis (mm)1129,01159,01190,01231,0
Stack (mm)602,5602,5616,0625,0
Reikwijdte (mm)411,0441,0471,0501,0
Lengte stuurpen (mm)50,060,070,080,0
Max. insteeklengte zadelpen (mm)150,0175,0225,0275,0
Lengte crank (mm)170,0170,0175,0175,0
Geometrieschema fiets

MEER INFORMATIE

Bekijk onze beste MTB.

Beikijk alle Scott MTB .

Ontdek de hele All-Mountain *MTB's Afdeling

Klanten

Vraag & Antwoord

Alltricks

ALLTRICKS NEWSLETTER

Schrijf je in om de Alltricks Newsletter te ontvangen, met speciale aanbiedingen en kortingen!

Onze partners

(1) Enkel geldig op producten verkocht en verzonden door Alltricks. (2) GMT+1 tijdzone, alleen Creditcard en PayPal bestellingen. Tot 18u met Chronopost en tot 15u met andere leveringsmethoden. Met uitzondering van feestdagen en weekends. (3) Ongelimiteerde, gratis leveringen het hele jaar lang! Enkel geldig in Nederland en België, indien je een Premium account hebt.

BEVESTIGING VAN HET STOPZETTEN VAN HET VERZAMELEN VAN INFORMATIE

Weet je zeker dat je bezwaar wilt maken tegen het verzamelen van je gegevens en wilt vragen om verder te browsen?