De specialist in Fiets-, Loop- en Outdooruitrusting
Gravelfiets Megamo West 15 Shimano GRX 11V 700 mm Groen 2026
Gravelfiets Megamo West 15 Shimano GRX 11V 700 mm Groen 2026
Gravelfiets Megamo West 15 Shimano GRX 11V 700 mm Groen 2026
Gravelfiets Megamo West 15 Shimano GRX 11V 700 mm Groen 2026

Ze zijn er dol op!

★★★★★
★★★★★
1 Opinie
Megamo
★★★★★
★★★★★

Gravelfiets Megamo West 15 Shimano GRX 11V 700 mm Groen 2026 Megamo

€ 2.399,00

€ 2.399,00

€ 2.399,00

€ 2.399,00

€ 2.399,00

Grootte frame / lengte bestuurder

Maattabel

Maak je keuze

XS / 158-165 cm

Nog maar 2 op voorraad!

€ 2.399,00

S / 165-172 cm

Niet op voorraad

M / 172-182 cm

Niet op voorraad

L / 182-188 cm

Niet op voorraad

XL / 188-210 cm

Nog maar 2 op voorraad!

€ 2.399,00

Gravelfiets Megamo West 15 Shimano GRX 11V 700 mm Groen 2026

Gravelfiets Megamo West 15 Shimano GRX 11V 700 mm Groen 2026

€ 2.399,00

Verkocht door Alltricks

Nog maar 2 op voorraad!

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie
Gravelfiets Megamo West 15 Shimano GRX 11V 700 mm Groen 2026

Gravelfiets Megamo West 15 Shimano GRX 11V 700 mm Groen 2026

€ 2.399,00

Verkocht door Alltricks

Nog maar 2 op voorraad!

Omschrijving

Welke maat moet ik kiezen?


Dat is een vraag die vaak teurgkomt! Een fiets die goed bij je past, geeft je comfort, prestaties en plezier!

Hoe kies je de juiste maat?

Om de juiste fietsmaat te kiezen, raden wij je aan om de maattabel van het specifieke product te bekijken. Wij hebben een lijst opgesteld van framematen volgens de normen van elk merk, met vermelding van de grootte van de fietser voor elke framemaat.

Elke match is gebaseerd op de geometrie van de fiets, die binnen hetzelfde merk kan verschillen.

Ik zit tussen twee maten, wat moet ik doen?

In dat geval:

  • Kies de kleinere framemaat als je van plan bent je fiets te gebruiken voor sportief, prestatiegericht gebruik.
  • Kies een grotere framemaat als je je wilt concentreren op comfort en vrijetijdsgebruik.

Hebben wij jouw maat niet op voorraad?
Aarzel niet om ons te contacteren en wij doen er alles aan om jouw maat zo snel mogelijk te bestellen.

De Megamo West gaat zijn tweede generatie in als meest iconische gravelbike. Deze gravelbike, geboren in Girona, is volledig opnieuw ontworpen met een moderner, veelzijdiger en prestatiegericht design.

Hij behoudt zijn avontuurlijke karakter, maar heeft nu een sportiever karakter, perfect voor races en lange tochten. Hij is ook ideaal voor bikepacking-avonturen.

De nieuwe West is gebouwd rond een Superlight (SL) carbonframe dat lichtheid, stijfheid en efficiëntie combineert. De vernieuwde geometrie (langere reach en een meer open balhoofdhoek) verbetert de controle in snelle en technische secties, zonder dat dit ten koste gaat van de wendbaarheid. Hij is ideaal voor wie op zoek is naar prestaties en uithoudingsvermogen op alle terreinen.

Hij is praktischer dankzij de integratie van een intern opbergsysteem in het frame en de toevoeging van meerdere bevestigingspunten voor accessoires. Zo kun je gereedschap, bidons of tassen op een georganiseerde en veilige manier meenemen, wat meer comfort en vrijheid biedt tijdens gravelritten, wedstrijden of bikepacking-tochten. De West wordt veelzijdiger dankzij een grotere bandenvrijheid, waardoor gravelbanden tot 50 mm kunnen worden gemonteerd. Hij past zich dus aan verschillende terreinen en rijstijlen aan.


Productvoordelen:

  • Frame en vork van Advanced Composite carbon met volledig geïntegreerde kabelgeleiding.
  • Shimano GRX RX810-aandrijving, dubbel kettingblad 2x11 versnellingen.
  • Hydraulische schijfremmen Shimano GRX RX600, remschijven 160 mm.
  • Megamo 29 SL 25 ASY aluminium wielen, Tubeless Ready.


Details:

FrameCarbon: Carbon Gravel Advanced Composite Super Light Frame, interne kabelgeleiding, Flat Mount Disc 12x142
VorkKoolstof: Carbon Advanced Composite Racing Gravel-voorvork, volledig interne kabelgeleiding, Flat Mount Disc 12x100
StuurVolledig interne kabelgeleiding
DerailleurhendelsShimano GRX RX600
VoorderailleurShimano GRX RX810, 2x11 versnellingen
AchterderailleurShimano GRX RX810, Shadow Plus Design, 11 versnellingen
CassetteShimano HG700, 11-34 tanden
CrankstelShimano GRX RX600, dubbel kettingblad 46-30T 11 versnellingen, Crankset / XS 165 mm / S 170 mm / M, L 172,5 mm / XL 175 mm
RemShimano GRX RX600, hydraulische schijfremmen SM-RT10 160 mm
WielenMegamo 29 SL 25 ASY - Gravel, aluminium velgen 25 mm Tubeless Ready, Megamo-naven, vooras 12x100 mm, achteras 12x142 mm
BandenVittoria Terreno T50 Mixed 50-622 Gravel Endurance full black G2.0
StuurMegamo Alloy 31,8 mm: XS, S 380 mm / M, L 400 mm / XL 420 mm
StuurpenSatori Viper 3D Forged 31,8 mm, ±7º Rise / XS, S, M 70 mm / L, XL 90 mm
ZadelSelle Royal SRX Open
ZadelpenMegamo Ø 27,2 mm / XS, S, M 350 mm / L, XL 400 mm
KleurenCamo

Geometrieën:

Frame maatXSSMLXL
Zadelbuis (mm)450470490510530
Bovenste buis (mm)530550565580600
Stuurbus (mm)120135150175200
Lengte basis (mm)430430430430430
Stuurhoek (°)69,569,757070,2570,5
Zadelbuishoek (°)74,574,257473,7573,5
Wielbasis (mm)10311047105910701086
Stapel (mm)548563576600625
Reikwijdte (mm)378391400405415
Lengte stuurpen (mm)7070709090
Breedte beugel (mm)380380400400420
Lengte krukassen (mm)165170172,5172,5175
Geometrieschema fiets

MEER INFORMATIE

Klanten

Vraag & Antwoord

Misschien vind je dit ook interessant
Alltricks

ALLTRICKS NEWSLETTER

Schrijf je in om de Alltricks Newsletter te ontvangen, met speciale aanbiedingen en kortingen!

Onze partners

(1) Enkel geldig op producten verkocht en verzonden door Alltricks. (2) GMT+1 tijdzone, alleen Creditcard en PayPal bestellingen. Tot 18u met Chronopost en tot 15u met andere leveringsmethoden. Met uitzondering van feestdagen en weekends. (3) Ongelimiteerde, gratis leveringen het hele jaar lang! Enkel geldig in Nederland en België, indien je een Premium account hebt.

BEVESTIGING VAN HET STOPZETTEN VAN HET VERZAMELEN VAN INFORMATIE

Weet je zeker dat je bezwaar wilt maken tegen het verzamelen van je gegevens en wilt vragen om verder te browsen?