De specialist in Fiets-, Loop- en Outdooruitrusting
Semi-stijve mountainbike BH Ultimate 8.5 Shimano XT 12V 29'' Rood
BH

Semi-stijve mountainbike BH Ultimate 8.5 Shimano XT 12V 29'' Rood BH

€ 3.649,99

Richtprijs € 4.099,90

€ 3.649,99

Richtprijs € 4.099,90

€ 3.822,00

Richtprijs € 4.099,90

€ 3.822,00

Richtprijs € 4.099,90

Kleur :

Rood

+ 4 Kleuren

Grootte frame / lengte bestuurder

Maattabel

Maak je keuze

S / 155-170 cm

Niet op voorraad

M / 165-177 cm

Niet op voorraad

L / 175-189 cm

Nog maar 4 op voorraad!

€ 3.822,00

XL / 185-202 cm

Laatste op voorraad!

€ 3.822,00

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie
Semi-stijve mountainbike BH Ultimate 8.5 Shimano XT 12V 29'' Rood

Semi-stijve mountainbike BH Ultimate 8.5 Shimano XT 12V 29'' Rood

€ 3.822,00

Verkocht door Sports Partners

Partner rating

4.3/5

(1529)

Nog maar 4 op voorraad!

Semi-stijve mountainbike BH Ultimate 8.5 Shimano XT 12V 29'' Rood

Semi-stijve mountainbike BH Ultimate 8.5 Shimano XT 12V 29'' Rood

€ 3.822,00

Verkocht door Sports Partners

Partner rating

4.3/5

(1529)

Laatste op voorraad!

Omschrijving

Welke maat moet ik kiezen?


Dat is een vraag die vaak teurgkomt! Een fiets die goed bij je past, geeft je comfort, prestaties en plezier!

Hoe kies je de juiste maat?

Om de juiste fietsmaat te kiezen, raden wij je aan om de maattabel van het specifieke product te bekijken. Wij hebben een lijst opgesteld van framematen volgens de normen van elk merk, met vermelding van de grootte van de fietser voor elke framemaat.

Elke match is gebaseerd op de geometrie van de fiets, die binnen hetzelfde merk kan verschillen.

Ik zit tussen twee maten, wat moet ik doen?

In dat geval:

  • Kies de kleinere framemaat als je van plan bent je fiets te gebruiken voor sportief, prestatiegericht gebruik.
  • Kies een grotere framemaat als je je wilt concentreren op comfort en vrijetijdsgebruik.

Hebben wij jouw maat niet op voorraad?
Aarzel niet om ons te contacteren en wij doen er alles aan om jouw maat zo snel mogelijk te bestellen.

Ontketen je innerlijke snelheid. Je vechtlust als het op trappen aankomt. Je meest explosieve kant. Elke pedaalslag wordt omgezet in pure snelheid. Geen obstakel tussen jouw kracht en het terrein. Aan het einde van elke bocht nodigt de fiets je uit om op de pedalen te gaan staan en alles te geven in elke wedstrijd.

DeUltimate is een fiets voor wereldkampioenen.
Elke evolutie heeft één doel: meedoen aan wereldbekerwedstrijden.
Streef naar het hoogste niveau, de beste versie van jezelf.

Het Ultimate frame is gemaakt van Toray T1100 fiber met hoge modulus, wat het gewicht vermindert en je 820 gram pure kracht op de weegschaal geeft.


Voordelen van het product:

  • Ultimate carbon frame.
  • Shimano XT 12 versnellingen.
  • Shimano XT hydraulische schijfremmen, 180/160 mm.


Details :

FrameCarbon: Ultimate Carbon, PC Layup, Acros ICR, PF92BB, 148x12,UDH
VorkFox 34SC Fabrieks Push to Lock Kabolt 100mm
Derailleur versnellingShimano XT 8100, 1x12 speed
AchterderailleurShimano XT 8100, 12 versnellingen
CassetteShimano XT 8100, 10/51 tanden
KettingShimano XT
CrankstelShimano XT 8100, 34 tanden, 175 mm
RemmenShimano XT, 180/160 mm
WielenRace Face Effect TLR, 27mm, 32H
BandenMaxxis Ardent EXO 2.25 / Maxxis Ikon EXO 2.25
StuurBH SL Top Flat 780 mm, 10 mm stijging
HandvattenBH Controle Grip
StuurpenBH FIT 60mm, 31,8mm, -6
BalhoofdAcros ICR 36/45, blokvergrendeling 160
ZadelPrologo Scratch M5
ZadelpenBH Lite 31,6mm, 420mm
ZadelpenklemGeïntegreerd
ReferentieA8593

Geometrieën :

FramemaatSMLXL
Wielmaat (inch)29292929
Zitbuis (mm)380420460510
Bovenbuis (mm)583608631650
Lengte onderstel (mm)420420420420
Stuurbus (mm)95100115130
Stuurhoek (°)68686868
Zitbuis hoek (°)75757575
Wielbasis (mm)1093111911451165
Stapel (mm)605610624638
Bereik (mm)410435455470
Geometrieschema fiets

MEER INFORMATIE

Bekijk onze beste MTB.

Vind de vergelijking van de beste MTB's

Klanten

Vraag & Antwoord

Alltricks

ALLTRICKS NEWSLETTER

Schrijf je in om de Alltricks Newsletter te ontvangen, met speciale aanbiedingen en kortingen!

Onze partners

(1) Enkel geldig op producten verkocht en verzonden door Alltricks. (2) GMT+1 tijdzone, alleen Creditcard en PayPal bestellingen. Tot 18u met Chronopost en tot 15u met andere leveringsmethoden. Met uitzondering van feestdagen en weekends. (3) Ongelimiteerde, gratis leveringen het hele jaar lang! Enkel geldig in Nederland en België, indien je een Premium account hebt.

BEVESTIGING VAN HET STOPZETTEN VAN HET VERZAMELEN VAN INFORMATIE

Weet je zeker dat je bezwaar wilt maken tegen het verzamelen van je gegevens en wilt vragen om verder te browsen?