De specialist in Fiets-, Loop- en Outdooruitrusting
BH Ultimate 6.0 Shimano 12V 29'' Bordeaux 2026 semi-rigide mountainbike
BH

BH Ultimate 6.0 Shimano 12V 29'' Bordeaux 2026 semi-rigide mountainbike BH

€ 1.699,99

Richtprijs € 1.799,90

€ 1.699,99

Richtprijs € 1.799,90

€ 1.699,99

Richtprijs € 1.799,90

Kleur :

Rood

+ 2 Kleuren

Grootte frame / lengte bestuurder

Maattabel

Maak je keuze

S / 155-170 cm

Niet op voorraad

M / 165-177 cm

Laatste op voorraad!

€ 1.699,99

L / 175-189 cm

Laatste op voorraad!

€ 1.699,99

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie
BH Ultimate 6.0 Shimano 12V 29'' Bordeaux 2026 semi-rigide mountainbike

BH Ultimate 6.0 Shimano 12V 29'' Bordeaux 2026 semi-rigide mountainbike

€ 1.699,99

Verkocht door Alltricks

Laatste op voorraad!

BH Ultimate 6.0 Shimano 12V 29'' Bordeaux 2026 semi-rigide mountainbike

BH Ultimate 6.0 Shimano 12V 29'' Bordeaux 2026 semi-rigide mountainbike

€ 1.699,99

Verkocht door Alltricks

Laatste op voorraad!

Omschrijving

Welke maat moet ik kiezen?


Dat is een vraag die vaak teurgkomt! Een fiets die goed bij je past, geeft je comfort, prestaties en plezier!

Hoe kies je de juiste maat?

Om de juiste fietsmaat te kiezen, raden wij je aan om de maattabel van het specifieke product te bekijken. Wij hebben een lijst opgesteld van framematen volgens de normen van elk merk, met vermelding van de grootte van de fietser voor elke framemaat.

Elke match is gebaseerd op de geometrie van de fiets, die binnen hetzelfde merk kan verschillen.

Ik zit tussen twee maten, wat moet ik doen?

In dat geval:

  • Kies de kleinere framemaat als je van plan bent je fiets te gebruiken voor sportief, prestatiegericht gebruik.
  • Kies een grotere framemaat als je je wilt concentreren op comfort en vrijetijdsgebruik.

Hebben wij jouw maat niet op voorraad?
Aarzel niet om ons te contacteren en wij doen er alles aan om jouw maat zo snel mogelijk te bestellen.

Laat de snelheid in jezelf los. Je vechtlust, wanneer het erop aankomt om op de pedalen te trappen. Je meest explosieve kant. Elke pedaalslag wordt omgezet in pure snelheid. Geen obstakels tussen jouw kracht en het terrein. Bij het uitkomen van elke bocht nodigt de fiets je uit om rechtop op de pedalen te gaan staan en alles te geven in elke wedstrijd.

De Ultimate is een wereldkampioensfiets.
Elke evolutie heeft één doel: deelname aan wereldbekerwedstrijden.
Streef naar het hoogste niveau, naar de beste versie van jezelf.

Het frame van de Ultimate is gemaakt van Toray T1100-vezels met een hoge modulus, waardoor het gewicht wordt verminderd tot uiteindelijk 820 gram pure kracht op de weegschaal.


Productvoordelen:

  • Ultimate carbon frame.
  • Shimano Deore / XT 1x12 versnellingen.
  • Hydraulische schijfremmen Shimano MT200, 180/160 mm.


Details:

FrameCarbon: Ultimate Carbon, PC Layup, Acros ICR, UDH
VoorvorkRockShox Judy TK Remote Lock 100 mm
DerailleurhendelShimano Deore 6100, 1x12 versnellingen
AchterderailleurShimano XT 8100, 12 versnellingen
CassetteShimano Deore 6100 10-51 tanden
KettingShimano Deore 118L
CrankstelShimano MT510, 175 mm, kettingblad 32 tanden, CL55
RemShimano MT200, 2-zuiger hydraulische schijfrem, 180/160 mm
WielenBH Lite, vrijloop MS
BandenMaxxis Ikon 29x2,20
StuurBH Lite Flat 780 mm
HandvattenBH Lock On
StuurpenBH SL 80 mm, 31,8 mm, +/-6º
BalhoofdstelAcros ICR 36/45º, Block Lock 160º
ZadelPrologo Nago RS
ZadelpenBH Lite 31,6 mm, 420 mm
Gewicht--

Geometrieën:

FramemaatSMLXL
Zadelbuis (mm)380420460510
Bovenbuis (mm)583608631650
Stuurbus (mm)95100115130
Lengte basis (mm)420420420420
Stuurhoek (°)68686868
Zadelbuishoek (°)75757575
Wielbasis (mm)1093111911451165
Stack (mm)605610624638
Reikwijdte (mm)410435455470
Geometrieschema fiets

MEER INFORMATIE

Bekijk onze beste MTB.

Vind de vergelijking van de beste MTB's

Klanten

Vraag & Antwoord

Alltricks

ALLTRICKS NEWSLETTER

Schrijf je in om de Alltricks Newsletter te ontvangen, met speciale aanbiedingen en kortingen!

Onze partners

(1) Enkel geldig op producten verkocht en verzonden door Alltricks. (2) GMT+1 tijdzone, alleen Creditcard en PayPal bestellingen. Tot 18u met Chronopost en tot 15u met andere leveringsmethoden. Met uitzondering van feestdagen en weekends. (3) Ongelimiteerde, gratis leveringen het hele jaar lang! Enkel geldig in Nederland en België, indien je een Premium account hebt.

BEVESTIGING VAN HET STOPZETTEN VAN HET VERZAMELEN VAN INFORMATIE

Weet je zeker dat je bezwaar wilt maken tegen het verzamelen van je gegevens en wilt vragen om verder te browsen?