De specialist in Fiets-, Loop- en Outdooruitrusting
Sunn Shamann DC S2 Volledig geveerde MTB Sram GX 12S 29'' Rood
Sunn Shamann DC S2 Volledig geveerde MTB Sram GX 12S 29'' Rood
Sunn Shamann DC S2 Volledig geveerde MTB Sram GX 12S 29'' Rood

Sunn Shamann DC S2 Volledig geveerde MTB Sram GX 12S 29'' Rood Sunn

€ 4.032,00

€ 4.032,00

Grootte frame / lengte bestuurder

Maattabel

M / 170-178 cm

M / 170-178 cm

Niet op voorraad

L / 177-186 cm

Nog maar 5 op voorraad!

€ 4.032,00

Niet beschikbaar

We nemen per e-mail contact met je op als dit artikel weer op voorraad is.

Kies een optie
Sunn Shamann DC S2 Volledig geveerde MTB Sram GX 12S 29'' Rood

Sunn Shamann DC S2 Volledig geveerde MTB Sram GX 12S 29'' Rood

€ 4.032,00

Verkocht door Alltricks

Nog maar 5 op voorraad!

Omschrijving

Welke maat moet ik kiezen?


Dat is een vraag die vaak teurgkomt! Een fiets die goed bij je past, geeft je comfort, prestaties en plezier!

Hoe kies je de juiste maat?

Om de juiste fietsmaat te kiezen, raden wij je aan om de maattabel van het specifieke product te bekijken. Wij hebben een lijst opgesteld van framematen volgens de normen van elk merk, met vermelding van de grootte van de fietser voor elke framemaat.

Elke match is gebaseerd op de geometrie van de fiets, die binnen hetzelfde merk kan verschillen.

Ik zit tussen twee maten, wat moet ik doen?

In dat geval:

  • Kies de kleinere framemaat als je van plan bent je fiets te gebruiken voor sportief, prestatiegericht gebruik.
  • Kies een grotere framemaat als je je wilt concentreren op comfort en vrijetijdsgebruik.

Hebben wij jouw maat niet op voorraad?
Aarzel niet om ons te contacteren en wij doen er alles aan om jouw maat zo snel mogelijk te bestellen.

De Sunn Shamann DC S2 is een Down-Country (DC) fiets. Down-country is een kruising tussen cross-country en all-mountain. Van de steilste beklimmingen tot de meest technische afdalingen, met deze lichtgewicht fiets kun je onder alle omstandigheden uit de voeten.


Belangrijkste kenmerken:

  • Carbon frame met 110 mm veerweg.
  • Fox Factory Kashima-vering.
  • Shimano XT transmissie, 1x12 versnellingen.
  • Formula Cura hydraulische schijfremmen, 2 zuigers, 180/160 mm.


Kenmerken:

FrameSHAMANN DC CARBON 110MM
VorkenFOX FLOAT 34 FACTORY GRIP2 130MM
SchokdemperFOX FLOAT DPS FACTORY 210X55
DerailleurSram GX, 1x12-speed
AchterderailleurSram GX Eagle Lunar, 12 versnellingen
CassetteSram SX, 11-50T
CrankstelSram GX Eagle Lunar, 32T
RemmenFormula Cura 2, 180/160 mm
WielsetBRUTE AM29 CARBON BOOST 29'' 29MM, 32H, HG naafversnelling
BandenVoor: MAXXIS DISSECTOR EXO TR 29x2,4 WT / Achter: MAXXIS REKON EXO TR 29x2,40 WT
StuurBrute, 780 mm x 31,8 mm, Rise 25
StuurpenBrute One CNC, 40 mm - 31,8 mm
ZadelBrute
ZadelpenBrute Dropper
Gewicht12.9 kg

Geometrieën :

FramemaatSMLXL
Zitbuis (mm)410430460510
Bovenbuis (mm)568594620647
Kettingsteun (mm)435435435435
Balhoofdbuis lengte (mm)9095107118
Balhoofdbuishoek (°)67676767
Zitbuis hoek (°)76.576.576.576.5
Wielbasis (mm)1141116811951225
Stapel (mm)596601611622
Bereik (mm)425450473498
Veerweg zadelpen (mm)130150170170
Geometrieschema fiets

MEER INFORMATIE

Bekijk onze beste MTB.

Klanten

Vraag & Antwoord

Alltricks

ALLTRICKS NEWSLETTER

Schrijf je in om de Alltricks Newsletter te ontvangen, met speciale aanbiedingen en kortingen!

Onze partners

(1) Enkel geldig op producten verkocht en verzonden door Alltricks. (2) GMT+1 tijdzone, alleen Creditcard en PayPal bestellingen. Tot 18u met Chronopost en tot 15u met andere leveringsmethoden. Met uitzondering van feestdagen en weekends. (3) Ongelimiteerde, gratis leveringen het hele jaar lang! Enkel geldig in Nederland en België, indien je een Premium account hebt.

BEVESTIGING VAN HET STOPZETTEN VAN HET VERZAMELEN VAN INFORMATIE

Weet je zeker dat je bezwaar wilt maken tegen het verzamelen van je gegevens en wilt vragen om verder te browsen?